Şunun için etiket arşivi: Gemlik İşyeri Hemşireliği Eğitimi

İşyeri Hemşireliği Kursu Eğitimi – İsg Kursu Bursa

İşyeri Hemşireliği Kursu Eğitimi Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler olabilir? Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Erzurum İsg Kursu.

İşyeri Hemşireliği Kursu & Eğitimi – İsg Kursu Bursa ; Bursa iş yeri hemşireliği eğitimi sağlıkçı olarak görev yapan kişilerin iş güvenliği ve sağlığı konusunda daha profesyonel ve bilgi aktaracak durumda olması için verilen bir eğitim programıdır. Bu eğitim programının diğer bir ismi DSP’ dir. Açılımı Diğer Sağlık Personeli ’dir. Bu eğitimi aldıktan sonra sınavı başarıyla geçen kişiler, istedikleri zaman görev yapmaya başlayabilirler. Sınavı geçen kişiler, iş yerlerinde hemşire ve farklı görev alanlarında sağlık personeli olarak çalışma hakkını el de ederler. İş yeri hemşireliği sınavını kazananlar, uygun alanlarda hem yarı zamanlı hem de tam zamanlı olarak çalışmayı tercih edebilirler.

İSG Kursu Bursa olarak, uzun senelerden bu yana bu alanda eğitim vermeye devam etmektedir. Alanında deneyimli ve profesyonel kişilerden meydana gelen ekip, sizlere süreç boyunca her konuda yardımcı olacaktır. Kaliteli bir eğitim almanız konusunda ve sınavı tek seferde geçip, İSG uzmanı olmanız için tüm gerekli hizmet sağlanır. Bu kurs eğitimleri sayesinde bir iş sektöründe ortaya çıkabilecek herhangi bir güven probleminde gerekli önlem alınır. Firmamız aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ve farklı ödeme seçenekleri ile avantajlar sunar.

İşyeri Hemşiresi Görevleri Nelerdir?

Ülkemizde son derece önemli meslek dallarından biri de bilindiği üzere işyeri hemşireliğidir. Çalışma ortamlarında yer alması şart olan işyeri hemşireliği, işyeri hekimi ile beraber çalışır. İlk olarak işyeri hemşiresinin yetkileri ve görevleri nelerdir bu konuda bilgi sahibi olmak gerekir. İşyeri hemşireliği görevleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Çalışanların sağlık bilgileri kayıt altına almak,
  • Çalışanların periyodik muayeneleri ve iş girişleri bilgilerini kayıt altına almak,
  • İşyeri hekiminin kendisine verdiği görevleri yerine getirmek,
  • İş yerinde planlı bir şekilde çalışmayı sağlamak
  • Çalışma ortamında özel politika gerektiren grupların takip edilmesi
  • Çalışanlara sağlık muayenesi yapılırken, gerekli çalışmaları yapmak
  • Çalışanlara eğitim konusunda bilgilendirmeler yapmak
  • İlk yardım alanında iş yeri hekimleri ile beraber koordineli bir şekilde çalışmak
  • İşyerinde gerekli olan hijyen önlemlerini denetlemek

İşyeri Hemşireliği Kursu & Eğitimi Bursa

İşyeri hemşiresi olma hakkı; sağlık memuru, hemşire, acil tıp teknisyenlerine ve çevre sağlığı teknisyenleri için verilen bir eğitimdir. Bahsi geçen meslek dallarının önlisans veya lisans düzeyinde üniversite mezuniyetinden sonra, DSP sınavına girmesi şarttır. Bursa İşyeri hemşireliği kursu 90 saat olacak şekilde verilir. Eğitimlerin 45 saat offline olarak kalan 45 saati ise online olarak verilir.

Eğitimlerin ilk bölümü onlinedir. Kursiyer, kendisine verilmiş olan kullanıcı adı ve şifresi ile beraber işyeri hemşireliği eğitimi alabilir. İşyeri hemşireliği kursu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetki verilmiş olan kurumlarda verilir. Eğitim bittikten sonra sınava giren ve başarılı bor sonuç alan kişiler işyeri hemşireliği belgesi almak için hak kazanır. Siz de firmamızla iletişime geçerek, kayıt yaptırabilirsiniz.

İşyeri Hemşireliği Sınavı

İşyeri hemşireliği sertifikası almak için sınavdan başarıyla geçmek gerekir. İşyeri hemşireliği sınavı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan bir sınavdır. Sınavı kazanmak için %60 oranında başarılı olmak Sınava giren kişilere genel olarak; genel İGS konuları, mevzuat, sağlık, teknik ve hukuk ile ilgili konulardan sorular sorulur. Katılanlardan 50 soru üzerinden 30 soruyu doğru yapması istenir. Eğer kursiyerler işyeri hemşiresi adayı sınava girip, gerekli puanı alamazlarsa birçok hakkı daha bulunur. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan bu sınav, 75 dakikadır. Adaylar, başvurularını bireysel olarak ÖSYM üzerinden yapabilirler.

İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Bursa İşyeri hemşireliği sertifikası kimler alabilir sorusu kadar belgenin nasıl alınacağı da merak edilen konulardan biridir. Öncelikli olarak işyeri hemşiresi olmak için hak kazanan kişiler kısa süre de istediği yerde işe başlayabilir.. ilk aşamada yapılması gereken ilk şey sertifika ücretini ödemektir. İşyeri hemşireliği sertifika fiyatları her yıl değişiklik gösterir. Sertifika işlemleri yapılırken ücret ile ilgili en doğru ve güncel bilgiyi bizzat alabilirsiniz.

Daha sonra İSG – Katip üzerinden işyeri hemşireliği ile ilgili gerekli olan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mesleğin çok fazla iş fırsatına sahip olmasının en temel sebebi, birçok işyerinde işyeri hemşiresi olma zorunluluğudur. İşyeri hemşiresi bulundurma zorunluluğunu uygulamayan işyerlerine para cezası verilir. Siz de bizimle irtibata geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Kursu, Eğitimi Nedir Bursa Nasıl Yapılır Kimler olabilir Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Bursa İsg Kursu Bursa işyeri hekimliği kursu , Bursa İşyeri Hekimliği Eğitimi , Bursa İşyeri Hekimliği , Bursa İşyeri Hekimliği Bursa , Büyükorhan işyeri hekimliği kursu , Büyükorhan İşyeri Hekimliği Eğitimi , Büyükorhan İşyeri Hekimliği , Büyükorhan İşyeri Hekimliği Bursa , Gemlik işyeri hekimliği kursu , Gemlik İşyeri Hekimliği Eğitimi , Gemlik İşyeri Hekimliği , Gemlik İşyeri Hekimliği Bursa , Gürsu işyeri hekimliği kursu , Gürsu İşyeri Hekimliği Eğitimi , Gürsu İşyeri Hekimliği , Gürsu İşyeri Hekimliği Bursa , Harmancık işyeri hekimliği kursu , Harmancık İşyeri Hekimliği Eğitimi , Harmancık İşyeri Hekimliği , Harmancık İşyeri Hekimliği Bursa , inegöl işyeri hekimliği kursu , inegöl İşyeri Hekimliği Eğitimi , inegöl İşyeri Hekimliği , inegöl İşyeri Hekimliği Bursa , iznik işyeri hekimliği kursu , iznik İşyeri Hekimliği Eğitimi , iznik İşyeri Hekimliği , iznik İşyeri Hekimliği Bursa , Karacabey işyeri hekimliği kursu , Karacabey İşyeri Hekimliği Eğitimi , Karacabey İşyeri Hekimliği , Karacabey İşyeri Hekimliği Bursa , keles işyeri hekimliği kursu , keles İşyeri Hekimliği Eğitimi , keles İşyeri Hekimliği , keles İşyeri Hekimliği Bursa , Kestel işyeri hekimliği kursu , Kestel İşyeri Hekimliği Eğitimi , Kestel İşyeri Hekimliği , Kestel İşyeri Hekimliği Bursa , Bursa Mudanya işyeri hekimliği kursu , Bursa Mudanya İşyeri Hekimliği Eğitimi , Bursa Mudanya İşyeri Hekimliği , Bursa Mudanya İşyeri Hekimliği Bursa , Mustafa Kemal Paşa işyeri hekimliği kursu , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hekimliği Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hekimliği , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hekimliği Bursa , Nilüfer işyeri hekimliği kursu , Nilüfer İşyeri Hekimliği Eğitimi , Nilüfer İşyeri Hekimliği , Nilüfer İşyeri Hekimliği Bursa , Orhaneli işyeri hekimliği kursu , Orhaneli İşyeri Hekimliği Eğitimi , Orhaneli İşyeri Hekimliği , Orhaneli İşyeri Hekimliği Bursa , Orhangazi işyeri hekimliği kursu , Orhangazi İşyeri Hekimliği Eğitimi , Orhangazi İşyeri Hekimliği , Orhangazi İşyeri Hekimliği Bursa , Osmangazi işyeri hekimliği kursu , Osmangazi İşyeri Hekimliği Eğitimi , Osmangazi İşyeri Hekimliği , Osmangazi İşyeri Hekimliği Bursa , Yenişehir işyeri hekimliği kursu , Yenişehir İşyeri Hekimliği Eğitimi , Yenişehir İşyeri Hekimliği , Yenişehir İşyeri Hekimliği Bursa , Yıldırım işyeri hekimliği kursu , Yıldırım İşyeri Hekimliği Eğitimi , Yıldırım İşyeri Hekimliği , Yıldırım İşyeri Hekimliği Bursa ,

HİZMETLERİMİZ

Bursa iş güvenliği eğitimikursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bursa işyeri Hemşireliği kurslarımız ile alakalı daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.