Şunun için etiket arşivi: iznik işyeri hekimliği kursu

İznik İş Güvenliği Kursu & Eğitimi

İznik İş Güvenliği Kursu & Eğitimi isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir? Nedir ve Nasıl Alınır? Ücreti? Bursa İsg Kursu

İznik İş Güvenliği Kursu & Eğitimi iş sağlığı ve güvenliği alanında görev almak ve bu alanda kariyer yapmak isteyenlere yönelik eğitimlerin verildiği kurumdur.

İznik İş Güvenliği Kursu & Eğitimi; Bursa’da İSG Kursu olarak; A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikası, ayrıca işyeri hekimliği sertifikası ve işyeri hemşireliği sertifikası almanızı sağlıyoruz. Bu eğitimlerden sonra ise iş bulmanızdan, kariyerinizde ilerlemenize kadar olan farklı konularda gerekli desteği sizlere veriyoruz.

İznik İş Güvenliği Kursu Nedir?

Bursa İznik İsg Kursu, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin verildiği bir kurumdur. Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen kurumumuz, çok uzun zamandır bu alanda faaliyet göstermektedir. Hatta Bu zamana kadar binlerce kursiyere eğitim vermiş ve kursiyerlerinin İSG alanında istihdam edilmesini sağlamıştır.

Bursa İznik ‘de İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapabilmek için adayların öncelikle istenen şartları sağlaması, sonrasında ise bakanlık tarafından yetkilendirilen bir kurumdan eğitim alması gerekmektedir. İSG eğitimleri, bu noktada bir zorunluluktur. Ayrıca Söz konusu eğitimleri almadan, ÖSYM tarafından yapılan İSG sınavlarına girmek mümkün değildir.

İznik İSG Kursu olarak hem bu zorunluluğu yerine getirmenizi sağlıyor ve deneyimli eğitmenlerimizle yüksek kalitede İSG eğitimleri veriyoruz. Kaliteli eğitimlerimiz, sınavı tek seferde geçmenize katkı verecektir. Ayrıca mesleğe başlarken iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olmanız konusunda, eğitimlerimiz fark yaratacaktır.

Kurumumuz yüksek kalitedeki eğitimleri, uygun fiyat avantajı ile vermektedir. Bütçe dostu İSG uzmanlığı kursu fırsatına ek olarak hediye eğitimlerimizden de yararlanabilirsiniz. E-devlet onaylı yüksekte çalışma eğiticiliği, yangın eğiticiliği, ilk yardım eğiticiliği gibi farklı eğiticilik sertifikalarını da yine kurumumuzdan alabilirsiniz.

İznik İş Güvenliği Kursu & Eğitimi

Bursa İznik iş güvenliği eğitimikursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bu eğitimlerin tamamı iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimler olup, bakanlığın belirlemiş olduğu standartlara göre verilmektedir. A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi ile işyeri hekimliği eğitimi toplam 220 saattir. Eğitimlerin 180 saati uzaktan eğitim şeklindeyken, 40 saati ise staj şeklindedir. Diğer sağlık personeli (DPS) eğitimi ise 90 saat olup, tamamı uzaktan eğitimdir.

Uzaktan eğitimlerin bir kısmı a-senkron, yani kursiyerlerin online olarak eğitim videoları izlemesi şeklindedir. Diğer kısmı ise senkrondur ve zoom üzerinden canlı olarak yapılmaktadır. Fiziksel olarak bir kursa gelme şartı bulunmamaktadır.

Staj yapılacak iş yeri bulma konusunda kursiyerlerimize gereken desteği veriyor ve bağlantılarımızı kullanarak staj yeri bulmalarını kolaylaştırıyoruz. İSG uzmanlığı ve işyeri hekimliği için staj zorunludur ve yapılmadığında, alınan önceki eğitimler geçersiz sayılmaktadır.

İznik İSG Eğitimi Kapsamı

İznik İSG eğitimi kapsamı, alınması hedeflenen sertifikaya göre değişmektedir. Eğitim veren kurumlara yetkiyi bakanlığın vermesi gibi eğitimlerin kapsamı da bakanlık tarafından onaylanmaktadır. Bundan dolayı İSG eğitimleri, mutlaka bakanlığın yetkilendirdiği kurumlardan alınmalıdır.

Yetkilendirilmemiş kurumların vermiş olduğu İSG eğitimi, resmiyette geçerli değildir. Bunlar sadece bilgilendirme eğitimleri olarak kabul edilir. Yetkilendirilmeyen kurumlardan alınan eğitimler, İSG uzmanı olmanızı sağlamaz ve bu eğitimler nedeniyle İSG sınavı için gerekli şartı yerine getirmemiş olursunuz.

Eğitimler oldukça kapsamlıdır. İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği için 40’tan fazla konu varken, işyeri hemşireliği içinse 30’dan fazla konu bulunmaktadır. Bu konulardan bazıları; temel hukuk, iş güvenliği, iş sağlığı, Türkiye’de ve dünyada İSG, risk etmenleri, toksikoloji şeklindedir.

İznik İSG Kursu Fiyatları

İSG kursu fiyatları Bursa İznik , farklı unsurlara göre değişir. Hangi İSG sertifikası için eğitim alınacağı, eğitimin süresi, kayıt zamanı, kontenjan yoğunlukları gibi unsurlar bu noktada etkilidir.

İznik Bursa İSG Kursu olarak sizlere fiyatlar konusunda ciddi avantajlar sağlıyoruz. Öncelikle uluslararası standartların üzerinde bir kaliteye sahip olan İSG kursunu uygun fiyat avantajı ile almanıza imkan veriyoruz. Ayrıca ödeme konusunda önemli seçenekler sunuyoruz.

Ödemelerinizi peşin olarak yapabileceğiniz gibi vade farkı olmadan kredi kartı ile 12 taksit şeklinde de yapabilirsiniz. Buna ek olarak erken kayıt indirimlerinden yararlanabilir ve %50’ye varan indirimler kazanabilirsiniz.

İznik ’de Kimler İSG Eğitimi Alabilir?

Bursa İSG eğitimi için adayların sağlaması gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlar, İSG sertifika programı türüne göre değişmektedir. Ancak genel olarak şartlar, mezuniyet belgesi şeklindedir. İş güvenliği uzmanlığı eğitimi için adayların şu bölümlerin birinden mezun olması gerekir:

 • Mimarlık fakültesi
 • Mühendislik fakültesi
 • İSG ön lisans programı
 • Fizik, kimya veya biyoloji bölümü (Fen edebiyat fakültesi)

İşyeri hekimliği eğitimi için adayların 6 yıllık tıp fakültesi mezunu olması gerekmektedir Diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) eğitimi içinse mezun olunması gereken bölümler şu şekildedir:

 • Sağlık memurluğu
 • Hemşirelik
 • Acil tıp teknisyenliği
 • Çevre sağlığı teknisyenliği

Şartları sağlayan ve İSG alanında görev yapmak isteyen adaylar, İSG eğitimi alabilir.

İznik İsg Eğitimi Ücreti

İznik İSG eğitimi Ücreti, eğitimlerin türüne ve kalitesine göre değişir. Kaliteli eğitimler için kaliteli eğitmenler, yeni nesil öğretim yöntem ve teknikleri ve modern teknolojiler gerekir. Bütün bunlar ise ücretlerini etkiler.

Ücretler, İSG sertifika programı türü ile de yakından ilgilidir. Bazı eğitim programlarının süresi nispeten daha kısa iken, bazılarının süresi ise daha uzundur. Ayrıca güncel ekonomik gelişmelerin fiyatlar üzerinde etkili olduğunun da unutulmaması gerekir.

İznik Bursa‘nın En İyi isg Kursu

İznik Bursa‘nın En İyi İSG Kursu; kaliteli eğitimi, güçlü iletişimi, İSG sınavı sürecinde ve sonrasında verdiği güçlü desteği ile en iyi İSG kursu nitelendirmesini sonuna kadar hak etmektedir. Kurum olarak kursiyerlerimize, eğitimlerimiz için kayıt yaptırdıkları ilk andan, iş bulana kadar olan süreçte destek oluyoruz. Sadece kaliteli eğitim vermekle kalmıyor, işe yerleşmelerine dahi katkı veriyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği alanındaki rolümüzü çok iyi biliyor, eğitim kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz. Mevzuattaki değişiklikleri yakından takip ediyor ve bu değişiklikler sonucunda eğitimlerimizi hızlı bir şekilde güncelleyerek, yeni mevzuata uygun hale getiriyoruz. İSG eğitimleri konusunda öncü kurumlardan biriyiz.

İznik En Ucuz isg Kursu

İSG kursu fiyatları, farklı değişkenlerden etkilendiğinden bu noktada net bir rakamdan bahsetmek zordur. En ucuz İSG kursu, uygun fiyatları ile öne çıkan seçeneklerdir. Kurumumuz, fiyatlar konusunda oldukça iddialıdır. Yüksek kalitedeki eğitimleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Neden İSG Kursu Almalıyım?

İSG kursu alarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Bu alanda alacağınız eğitim sonucunda elde edeceğiniz İSG sertifikası, size yeni iş imkanları ve yeni kariyer fırsatları çıkaracaktır.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, belli şartları taşıyan iş yerlerinde iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi bulunmasını zorunlu kılmıştır. Bu zorunluluk nedeniyle birçok kurum ve kuruluşun İSG uzmanı ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaç, çok büyük bir iş imkanına dönüşmüş durumdadır.

İznik İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, Bursa isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir Nedir ve Nasıl Alınır Ücreti, Bursa isg fiyatı, iznik	iş güvenliği kursu	,
iznik	iş sağlığı ve güvenliği sertifikası	,
iznik	iş güvenliği sertifikası	,
iznik	isg eğitimi	,
iznik	iş sağlığı ve güvenliği eğitimi	,
iznik	iş güvenliği eğitimi	,
iznik	isg kursu	,
iznik	is sağlığı ve güvenliği sertifikası	,
iznik	iş sağlığı güvenliği sertifikası	,
iznik	isg uzaktan eğitim	,
iznik	temel isg eğitimi	,
iznik	işyeri hekimliği kursu	,
iznik	isg eğitim sertifikası	,
iznik	iş sağlığı ve güvenliği kursu	,
iznik	16 saatlik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi online	,
iznik	c sınıfı is güvenliği kursu fiyatları	,
iznik	isg eğitim	,
iznik	iş güvenliği uzmanı sertifikası	,
iznik	işyeri hemşireliği kursu	,
iznik	meb onaylı iş sağlığı ve güvenliği sertifikası	,
iznik	iş yeri hekimliği kursu	,
iznik	iş güvenliği ve sağlığı sertifikası	,
iznik	iş güvenliği uzmanlığı eğitimi	,
iznik	isg kurs ücretleri	,
iznik	halk eğitim iş sağlığı ve güvenliği kursu	,
iznik	iş sağlığı güvenliği eğitimi	,
iznik	iş güvenliği sertifikası ücreti	,
iznik	iş sağlığı ve güvenliği sertifikası veren kurumlar	,
iznik	online isg eğitimi	,
iznik	isg temel eğitim	,
iznik	isg eğitim belgesi	,
iznik	isg kurs	,
iznik	iş sağlığı sertifikası	,
iznik	iş güvenliği uzmanlığı kursu	,
iznik	iş güvenliği eğitim sertifikası	,
iznik	isg kursu fiyatları	,
iznik	işyeri hekimliği kursu fiyat	,
iznik	16 saatlik is sağlığı ve güvenliği eğitimi	,
iznik	iş güvenliği uzmanı eğitimi	,
iznik	iş güvenliği eğitimleri	,
iznik	iş sağlığı ve güvenliği eğitim sertifikası	,
iznik	isg eğitimi veren kurumlar	,
iznik	iş güvenliği uzmanlığı sertifikası	,
iznik	isg online eğitim	,
iznik	online iş sağlığı ve güvenliği eğitimi	,
iznik	c sınıfı iş güvenliği uzmanı kurs fiyatları	,
iznik	uzaktan eğitim isg	,
iznik	isg uzmanlık kursu	,
iznik	iş güvenliği uzmanı kursu	,
iznik	iş sağlığı güvenliği kursu	,
iznik	isg eğitim kurumları	,
iznik	iş güvenliği kursu fiyatları	,
iznik	online isg kursu	,
iznik	isg uzmanlık eğitimi	,
iznik	isg uzmanı eğitimi	,
iznik	isgkurslari	,
iznik	ısg eğitimi	,
iznik	isg kursu ücretleri	,
iznik	meb isg eğitimi	,
iznik	isg hijyen eğitimi	,
iznik	işe giriş isg eğitimi	,
iznik	isgkursları	,
iznik	iş sağlığı kursu	,
iznik	isg eğitimi ücretleri	,
iznik	isg kursları fiyatları	,
iznik	isg kurs kayıt tarihleri	,
iznik	isg uzmanı kursu	,

İznik İş Güvenliği Uzmanlığı Maaşları

İSG kursu almanız için farklı nedenler olsa da, iş imkanları, kariyer fırsatları ve güzel bir maaş bu noktada çok daha önemlidir. İş güvenliği uzmanlığı maaşları, görev yapılan işletmenin tehlike sınıfına ve görev şartlarına göre değişir. Ancak ortalama maaşlar, 25.000 TL ile 40.000 TL arasındadır. Üstelik deneyimli İSG uzmanları çok daha yüksek maaşlar almaktadır.

İznik ’de İSG Kursu Nasıl Seçilir?

İznik isg kursu seçimi, yeni iş imkanları ve kariyer fırsatları açısından çok önemlidir. Kurs seçiminde dikkat edilmesi gereken farklı hususlar vardır. İSG kursu seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

İznik Kaliteli İş Güvenliği Kursu

İznik Kaliteli İş Güvenliği Kursu ; Eğitim kalitesi, dikkat edilmesi gereken ilk unsurdur. Kaliteli eğitim sayesinde yapılacak İSG sınavı tek seferde geçilecektir. Ayrıca mesleğe başlanıldığında, eğitimlerle elde edilen bilgi, beceri ve diğer mesleki donanımlar büyük kolaylık sağlayacaktır.

İznik Ucuz İş Güvenliği Kursu

İznik isg Kursu olarak; Kaliteden sonra dikkate alınması gereken diğer unsur ise fiyatlardır. Ucuz iş güvenliği kursu, uygun fiyatlara kaliteli eğitim alma imkanı sağlar. Böylece bütçeyi zorlamadan bu kadar önemli ve kaliteli bir eğitim alma fırsatı yakalanmış olur.

E-Devlet Onaylı İSG Kursu

İSG kursu veren çok sayıda kurum vardır. Ancak resmiyette bu kursların geçerli olması için bakanlığın yetkilendirdiği bir kurumdan eğitim almak gerekir. Bu tür kurumlardan alınan eğitimler sonucunda alınan sertifikalar e-devlette görünür ve resmi olarak kabul edilir.

Bursa İznik İSG Kursu olarak İSG eğitimleri konusundaki ihtiyaçlarınızı uygun fiyat avantajı ile karşılıyoruz. Bursa İznik de İSG eğitimi alma konusundaki kararınızı, bizimle görüşmeden vermeyiniz.

İşyeri Hekimliği Kursu Eğitimi – İsg Kursu Bursa

İşyeri Hekimliği Kursu Eğitimi Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler olabilir? Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Erzurum İsg Kursu.

İşyeri Hekimliği Kursu Eğitimi; Yurtdışı ve ülkemizde tıp fakültesi mezunu olarak “hekim” unvanını almış olan kişiler Bursa İSG kursuna kayıt yaptırıp, alanında eğitim görebilirler. Sadece dikkat edilmesi gereken bir husus var: yurtdışından mezun olan hekimlerin YÖK tarafından verilen “denklik belgesi” sahibi olmaları şartı aranır. Uzman, pratisyen, akademisyen ya da emekli olan bütün hekimler firmamıza kayıt yaptırarak, bakanlık onaylı İşyeri Hekimliği Kursu görebilirler.

İşyerlerinde bulunan personellerin sağlığının korunması, daha iyi hale gelmesi ve karşılaşılabilecek mesleki hastalıkların ortaya çıkması durumunda tanı ve tedavi hizmetlerinin en hızlı şekilde sunulmasıdır. Ayrıca çalışanların görevlerini devam ettirdiği işyerlerinde sunulan sağlık hizmetini işyeri hekimliği hizmetleri olarak tanımlamak mümkündür. Siz de detaylı bilgi için bize ulaşıp, avantajlardan hemen yararlanabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Kursu & Eğitimi Nedir?

İşyeri hekimliği, çalışanların sağlığının korunması ve işyerlerinde daha güvenli bir ortam oluşturulması için son derece önemli bir alandır. Bu alanda profesyonelleşmek ve sınavlarda daha başarılı olmak için doğru bir eğitimin alınması ise son derece kritik bir adımdır. Firmamız Bursa işyeri hekimliği eğitimi konusunda size sunmuş olduğu ayrıcalıklarla öne çıkar. Bizi tercih etmeniz için birçok neden vardır.

İşyeri hekimliği alanında mezun olanların iş imkanlarının artması ve kariyerlerine destek sağlamak için birçok farklı ağ kurulmuştur. İşverenlerle yapılan işbirlikleri sayesinde mezun olanlar, staj ve iş başvuruları alanında çok avantajlı bir konuma gelirler. Ayrıca kariyer alanında danışmanlardan destek alıp, işyerindeki iş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli bir rol üstlenme fırsatı elde edebilirsiniz.

Firmamızın sunmuş olduğu işyeri hekimliği eğitim programı, iş sağlığı ve güvenliği konularında kapsamlı bir içeriğe sahiptir. İşyeri hekimliği alanında ihtiyacınız olan tüm bilgi ve becerileri kazanarak, yasal mevzuatı bilecek ve iş sağlığı yönetim sistemi hakkında en detaylı şekilde bilgi sahibi olacaksınız. Yine sürekli verilen online eğitimlerle gerçek hayatı kapsayan becerilerinizi de geliştirebilirsiniz.

Bursa ‘da İşyeri Hekimliği Sertifikası Kimler Tarafından Alınabilir?

Her sertifikada yer aldığı gibi Bursa işyeri hekimliği kursu kapsamında da bazı kişiler katılım gösterme hakkına sahiptir. Katılımcı olabilecek kişiler şu şekilde sıralanabilir;

 • Tıp Fakültesini bitirmiş olan hekimler,
 • İş sağlığı ve güvenliği sertifikası olan hekimler,
 • Hekim İş Müfettişi görevinde 8 yıl çalışmış olan kişiler
 • İş sağlığı ve güvenliği konusunda 8 yıl bir fiil görev yapmış hekimler,
 • Aile hekimleri.

Eğer siz de bahsi geçen bu kategorilere uygunsanız ve işyeri hekimliği kursuna kayıt olmak isterseniz, hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bursa İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir Nedir ve Nasıl Alınır Ücreti, Bursa isg fiyatı, Bursa isg , Bursa isg kursu , Bursa iş Güvenliği Kursu , Bursa İş Güvenliği Eğitimi , Bursa İşyeri Hekimi Eğitimi , Bursa İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Bursa İş Güvenliği Eğitimi , Bursa A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Bursa B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Bursa C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Büyükorhan isg , Büyükorhan isg kursu , Büyükorhan iş Güvenliği Kursu , Büyükorhan İş Güvenliği Eğitimi , Büyükorhan İşyeri Hekimi Eğitimi , Büyükorhan İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Büyükorhan İş Güvenliği Eğitimi , Büyükorhan A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Büyükorhan B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Büyükorhan C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Gemlik isg , Gemlik isg kursu , Gemlik iş Güvenliği Kursu , Gemlik İş Güvenliği Eğitimi , Gemlik İşyeri Hekimi Eğitimi , Gemlik İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Gemlik İş Güvenliği Eğitimi , Gemlik A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Gemlik B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Gemlik C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Gürsu isg , Gürsu isg kursu , Gürsu iş Güvenliği Kursu , Gürsu İş Güvenliği Eğitimi , Gürsu İşyeri Hekimi Eğitimi , Gürsu İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Gürsu İş Güvenliği Eğitimi , Gürsu A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Gürsu B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Gürsu C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Harmancık isg , Harmancık isg kursu , Harmancık iş Güvenliği Kursu , Harmancık İş Güvenliği Eğitimi , Harmancık İşyeri Hekimi Eğitimi , Harmancık İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Harmancık İş Güvenliği Eğitimi , Harmancık A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Harmancık B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Harmancık C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , inegöl isg , inegöl isg kursu , inegöl iş Güvenliği Kursu , inegöl İş Güvenliği Eğitimi , inegöl İşyeri Hekimi Eğitimi , inegöl İşyeri Hemşiresi Eğitimi , inegöl İş Güvenliği Eğitimi , inegöl A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , inegöl B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , inegöl C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , iznik isg , iznik isg kursu , iznik iş Güvenliği Kursu , iznik İş Güvenliği Eğitimi , iznik İşyeri Hekimi Eğitimi , iznik İşyeri Hemşiresi Eğitimi , iznik İş Güvenliği Eğitimi , iznik A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , iznik B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , iznik C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Karacabey isg , Karacabey isg kursu , Karacabey iş Güvenliği Kursu , Karacabey İş Güvenliği Eğitimi , Karacabey İşyeri Hekimi Eğitimi , Karacabey İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Karacabey İş Güvenliği Eğitimi , Karacabey A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Karacabey B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Karacabey C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , keles isg , keles isg kursu , keles iş Güvenliği Kursu , keles İş Güvenliği Eğitimi , keles İşyeri Hekimi Eğitimi , keles İşyeri Hemşiresi Eğitimi , keles İş Güvenliği Eğitimi , keles A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , keles B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , keles C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Kestel isg , Kestel isg kursu , Kestel iş Güvenliği Kursu , Kestel İş Güvenliği Eğitimi , Kestel İşyeri Hekimi Eğitimi , Kestel İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Kestel İş Güvenliği Eğitimi , Kestel A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Kestel B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Kestel C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Bursa Mudanya isg , Bursa Mudanya isg kursu , Bursa Mudanya iş Güvenliği Kursu , Bursa Mudanya İş Güvenliği Eğitimi , Bursa Mudanya İşyeri Hekimi Eğitimi , Bursa Mudanya İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Bursa Mudanya İş Güvenliği Eğitimi , Bursa Mudanya A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Bursa Mudanya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Bursa Mudanya C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa isg , Mustafa Kemal Paşa isg kursu , Mustafa Kemal Paşa iş Güvenliği Kursu , Mustafa Kemal Paşa İş Güvenliği Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hekimi Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa İş Güvenliği Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Nilüfer isg , Nilüfer isg kursu , Nilüfer iş Güvenliği Kursu , Nilüfer İş Güvenliği Eğitimi , Nilüfer İşyeri Hekimi Eğitimi , Nilüfer İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Nilüfer İş Güvenliği Eğitimi , Nilüfer A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Nilüfer B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Nilüfer C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Orhaneli isg , Orhaneli isg kursu , Orhaneli iş Güvenliği Kursu , Orhaneli İş Güvenliği Eğitimi , Orhaneli İşyeri Hekimi Eğitimi , Orhaneli İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Orhaneli İş Güvenliği Eğitimi , Orhaneli A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Orhaneli B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Orhaneli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Orhangazi isg , Orhangazi isg kursu , Orhangazi iş Güvenliği Kursu , Orhangazi İş Güvenliği Eğitimi , Orhangazi İşyeri Hekimi Eğitimi , Orhangazi İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Orhangazi İş Güvenliği Eğitimi , Orhangazi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Orhangazi B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Orhangazi C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Osmangazi isg , Osmangazi isg kursu , Osmangazi iş Güvenliği Kursu , Osmangazi İş Güvenliği Eğitimi , Osmangazi İşyeri Hekimi Eğitimi , Osmangazi İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Osmangazi İş Güvenliği Eğitimi , Osmangazi A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Osmangazi B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Osmangazi C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Yenişehir isg , Yenişehir isg kursu , Yenişehir iş Güvenliği Kursu , Yenişehir İş Güvenliği Eğitimi , Yenişehir İşyeri Hekimi Eğitimi , Yenişehir İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Yenişehir İş Güvenliği Eğitimi , Yenişehir A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Yenişehir B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Yenişehir C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Yıldırım isg , Yıldırım isg kursu , Yıldırım iş Güvenliği Kursu , Yıldırım İş Güvenliği Eğitimi , Yıldırım İşyeri Hekimi Eğitimi , Yıldırım İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Yıldırım İş Güvenliği Eğitimi , Yıldırım A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Yıldırım B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi , Yıldırım C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi ,

Onaylı Sağlık Bakanlığı İşyeri Hekimliği Kursu için Firmamıza Ulaşabilirsiniz!

Sağlık Bakanlığı tarafından bu süreç son derece dikkatli bir şekilde takip edilmektedir. Ancak bu işin temelinde görevlendirilmeleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapar. Sağlık Bakanlığı onaylı işyeri hekimliği eğitimi almayı istiyorsanız, siz de bizlere ulaşabilirsiniz. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından da onaylı bir şekilde verilen eğitimlerimiz hiç ara verilmeden devam etmektedir. Bir yıl içinde iki kere yapılan sınavlar için sınav öncesi eğitimler mevcuttur. İşyeri hekimliği kursu için erken kayıt oluşturarak, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Eğitimi & Kursu Sertifikası E-Devlet Onaylı mı?

Bursa işyeri hekimliği kursu sınavı ÖSYM tarafından düzenlenmiş sınavlarda istenen başarıyı elde ettiğiniz zaman, e-devlet onaylı sertifika almak için hak elde edersiniz. Bu sertifikaların geçerliliği çoğu alanda mevcuttur. Tercih etmiş olduğunuz bir işyerinde bu sertifika ile ‘işyeri hekimi’ olarak görev yapabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Eğitimi & Kursu Sertifikası Kaç Yıl Geçerli?

Alanında deneyimli ve uzman personeller ile firmamızda işyeri hekimliği kursuna kayıt yaptırdıktan sonra sınavda yeterli puanı aldığınız takdirde beş yıllık bir geçerlilik elde edersiniz. Bu beş yıl içinde çalışabilir, süre bitmeden belgenizi yenilediğiniz takdirde çalışma hayatınızı devam ettirebilirsiniz.

Bursa İşyeri Hekimliği Kursu Fiyatları

Bursa İşyeri hekimliği kursu fiyatları değişiklik gösterir. Kayıt yapılan tarihte fiyatlar üzerinde doğrudan etkili bir detaydır. Erken kayıt imkânlarından yararlanarak %50 indirim fırsatını siz de elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartına 12 ay vade farksız taksitlendirme gibi önemli bir seçeneğini de sizler için sunuyoruz. Siz de hemen iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Bursa iş güvenliği eğitimikursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bursa işyeri Hekimliği kurslarımız ile alakalı daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.