Şunun için etiket arşivi: Orhaneli İşyeri Hemşireliği Kursu

Orhaneli İş Güvenliği Kursu & Eğitimi – İsg Kursu Bursa

Orhaneli İş Güvenliği Kursu & Eğitimi isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir? Nedir ve Nasıl Alınır? Ücreti? Bursa İsg Kursu

Orhaneli İş Güvenliği Kursu & Eğitimi iş sağlığı ve güvenliği alanında görev almak ve bu alanda kariyer yapmak isteyenlere yönelik eğitimlerin verildiği kurumdur.

Orhaneli İş Güvenliği Kursu & Eğitimi; Bursa’da İSG Kursu olarak; A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikası, ayrıca işyeri hekimliği sertifikası ve işyeri hemşireliği sertifikası almanızı sağlıyoruz. Bu eğitimlerden sonra ise iş bulmanızdan, kariyerinizde ilerlemenize kadar olan farklı konularda gerekli desteği sizlere veriyoruz.

Orhaneli İş Güvenliği Kursu Nedir?

Bursa Orhaneli İsg Kursu, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin verildiği bir kurumdur. Ayrıca Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen kurumumuz, çok uzun zamandır bu alanda faaliyet göstermektedir. Hatta Bu zamana kadar binlerce kursiyere eğitim vermiş ve kursiyerlerinin İSG alanında istihdam edilmesini sağlamıştır.

Bursa Orhaneli ‘nde İş sağlığı ve güvenliği alanında görev yapabilmek için adayların öncelikle istenen şartları sağlaması, sonrasında ise bakanlık tarafından yetkilendirilen bir kurumdan eğitim alması gerekmektedir. İSG eğitimleri, bu noktada bir zorunluluktur. Ayrıca Söz konusu eğitimleri almadan, ÖSYM tarafından yapılan İSG sınavlarına girmek mümkün değildir.

Orhaneli İSG Kursu olarak hem bu zorunluluğu yerine getirmenizi sağlıyor ve deneyimli eğitmenlerimizle yüksek kalitede İSG eğitimleri veriyoruz. Kaliteli eğitimlerimiz, sınavı tek seferde geçmenize katkı verecektir. Ayrıca mesleğe başlarken iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli bilgi ve becerilere sahip olmanız konusunda, eğitimlerimiz fark yaratacaktır.

Kurumumuz yüksek kalitedeki eğitimleri, uygun fiyat avantajı ile vermektedir. Bütçe dostu İSG uzmanlığı kursu fırsatına ek olarak hediye eğitimlerimizden de yararlanabilirsiniz. E-devlet onaylı yüksekte çalışma eğiticiliği, yangın eğiticiliği, ilk yardım eğiticiliği gibi farklı eğiticilik sertifikalarını da yine kurumumuzdan alabilirsiniz.

Orhaneli İş Güvenliği Kursu & Eğitimi

Bursa Orhaneli iş güvenliği eğitimikursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bu eğitimlerin tamamı iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili eğitimler olup, bakanlığın belirlemiş olduğu standartlara göre verilmektedir. A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi ile işyeri hekimliği eğitimi toplam 220 saattir. Eğitimlerin 180 saati uzaktan eğitim şeklindeyken, 40 saati ise staj şeklindedir. Diğer sağlık personeli (DPS) eğitimi ise 90 saat olup, tamamı uzaktan eğitimdir.

Uzaktan eğitimlerin bir kısmı a-senkron, yani kursiyerlerin online olarak eğitim videoları izlemesi şeklindedir. Diğer kısmı ise senkrondur ve zoom üzerinden canlı olarak yapılmaktadır. Fiziksel olarak bir kursa gelme şartı bulunmamaktadır.

Staj yapılacak iş yeri bulma konusunda kursiyerlerimize gereken desteği veriyor ve bağlantılarımızı kullanarak staj yeri bulmalarını kolaylaştırıyoruz. İSG uzmanlığı ve işyeri hekimliği için staj zorunludur ve yapılmadığında, alınan önceki eğitimler geçersiz sayılmaktadır.

Orhaneli İSG Eğitimi Kapsamı

Orhaneli İSG eğitimi kapsamı, alınması hedeflenen sertifikaya göre değişmektedir. Eğitim veren kurumlara yetkiyi bakanlığın vermesi gibi eğitimlerin kapsamı da bakanlık tarafından onaylanmaktadır. Bundan dolayı İSG eğitimleri, mutlaka bakanlığın yetkilendirdiği kurumlardan alınmalıdır.

Yetkilendirilmemiş kurumların vermiş olduğu İSG eğitimi, resmiyette geçerli değildir. Bunlar sadece bilgilendirme eğitimleri olarak kabul edilir. Yetkilendirilmeyen kurumlardan alınan eğitimler, İSG uzmanı olmanızı sağlamaz ve bu eğitimler nedeniyle İSG sınavı için gerekli şartı yerine getirmemiş olursunuz.

Eğitimler oldukça kapsamlıdır. İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği için 40’tan fazla konu varken, işyeri hemşireliği içinse 30’dan fazla konu bulunmaktadır. Bu konulardan bazıları; temel hukuk, iş güvenliği, iş sağlığı, Türkiye’de ve dünyada İSG, risk etmenleri, toksikoloji şeklindedir.

Orhaneli İSG Kursu Fiyatları

İSG kursu fiyatları Bursa Orhaneli , farklı unsurlara göre değişir. Hangi İSG sertifikası için eğitim alınacağı, eğitimin süresi, kayıt zamanı, kontenjan yoğunlukları gibi unsurlar bu noktada etkilidir.

Orhaneli Bursa İSG Kursu olarak sizlere fiyatlar konusunda ciddi avantajlar sağlıyoruz. Öncelikle uluslararası standartların üzerinde bir kaliteye sahip olan İSG kursunu uygun fiyat avantajı ile almanıza imkan veriyoruz. Ayrıca ödeme konusunda önemli seçenekler sunuyoruz.

Ödemelerinizi peşin olarak yapabileceğiniz gibi vade farkı olmadan kredi kartı ile 12 taksit şeklinde de yapabilirsiniz. Buna ek olarak erken kayıt indirimlerinden yararlanabilir ve %50’ye varan indirimler kazanabilirsiniz.

Orhaneli ’nde Kimler İSG Eğitimi Alabilir?

Bursa İSG eğitimi için adayların sağlaması gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlar, İSG sertifika programı türüne göre değişmektedir. Ancak genel olarak şartlar, mezuniyet belgesi şeklindedir. İş güvenliği uzmanlığı eğitimi için adayların şu bölümlerin birinden mezun olması gerekir:

 • Mimarlık fakültesi
 • Mühendislik fakültesi
 • İSG ön lisans programı
 • Fizik, kimya veya biyoloji bölümü (Fen edebiyat fakültesi)

İşyeri hekimliği eğitimi için adayların 6 yıllık tıp fakültesi mezunu olması gerekmektedir Diğer sağlık personeli (işyeri hemşireliği) eğitimi içinse mezun olunması gereken bölümler şu şekildedir:

 • Sağlık memurluğu
 • Hemşirelik
 • Acil tıp teknisyenliği
 • Çevre sağlığı teknisyenliği

Şartları sağlayan ve İSG alanında görev yapmak isteyen adaylar, İSG eğitimi alabilir.

Orhaneli İsg Eğitimi Ücreti

Orhaneli İSG eğitimi Ücreti, eğitimlerin türüne ve kalitesine göre değişir. Kaliteli eğitimler için kaliteli eğitmenler, yeni nesil öğretim yöntem ve teknikleri ve modern teknolojiler gerekir. Bütün bunlar ise ücretlerini etkiler.

Ücretler, İSG sertifika programı türü ile de yakından ilgilidir. Bazı eğitim programlarının süresi nispeten daha kısa iken, bazılarının süresi ise daha uzundur. Ayrıca güncel ekonomik gelişmelerin fiyatlar üzerinde etkili olduğunun da unutulmaması gerekir.

Orhaneli Bursa‘nın En İyi isg Kursu

Orhaneli Bursa‘nın En İyi İSG Kursu; kaliteli eğitimi, güçlü iletişimi, İSG sınavı sürecinde ve sonrasında verdiği güçlü desteği ile en iyi İSG kursu nitelendirmesini sonuna kadar hak etmektedir. Kurum olarak kursiyerlerimize, eğitimlerimiz için kayıt yaptırdıkları ilk andan, iş bulana kadar olan süreçte destek oluyoruz. Sadece kaliteli eğitim vermekle kalmıyor, işe yerleşmelerine dahi katkı veriyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği alanındaki rolümüzü çok iyi biliyor, eğitim kalitemizden kesinlikle ödün vermiyoruz. Mevzuattaki değişiklikleri yakından takip ediyor ve bu değişiklikler sonucunda eğitimlerimizi hızlı bir şekilde güncelleyerek, yeni mevzuata uygun hale getiriyoruz. İSG eğitimleri konusunda öncü kurumlardan biriyiz.

Orhaneli En Ucuz isg Kursu

İSG kursu fiyatları, farklı değişkenlerden etkilendiğinden bu noktada net bir rakamdan bahsetmek zordur. En ucuz İSG kursu, uygun fiyatları ile öne çıkan seçeneklerdir. Kurumumuz, fiyatlar konusunda oldukça iddialıdır. Yüksek kalitedeki eğitimleri, en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Neden İSG Kursu Almalıyım?

İSG kursu alarak hayatınızı değiştirebilirsiniz. Bu alanda alacağınız eğitim sonucunda elde edeceğiniz İSG sertifikası, size yeni iş imkanları ve yeni kariyer fırsatları çıkaracaktır.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, belli şartları taşıyan iş yerlerinde iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve işyeri hemşiresi bulunmasını zorunlu kılmıştır. Bu zorunluluk nedeniyle birçok kurum ve kuruluşun İSG uzmanı ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaç, çok büyük bir iş imkanına dönüşmüş durumdadır.

Orhaneli İş Güvenliği Uzmanlığı Maaşları

İSG kursu almanız için farklı nedenler olsa da, iş imkanları, kariyer fırsatları ve güzel bir maaş bu noktada çok daha önemlidir. İş güvenliği uzmanlığı maaşları, görev yapılan işletmenin tehlike sınıfına ve görev şartlarına göre değişir. Ancak ortalama maaşlar, 25.000 TL ile 40.000 TL arasındadır. Üstelik deneyimli İSG uzmanları çok daha yüksek maaşlar almaktadır.

Orhaneli ’nde İSG Kursu Nasıl Seçilir?

Orhaneli isg kursu seçimi, yeni iş imkanları ve kariyer fırsatları açısından çok önemlidir. Kurs seçiminde dikkat edilmesi gereken farklı hususlar vardır. İSG kursu seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

Orhaneli Kaliteli İş Güvenliği Kursu

Orhaneli Kaliteli İş Güvenliği Kursu ; Eğitim kalitesi, dikkat edilmesi gereken ilk unsurdur. Kaliteli eğitim sayesinde yapılacak İSG sınavı tek seferde geçilecektir. Ayrıca mesleğe başlanıldığında, eğitimlerle elde edilen bilgi, beceri ve diğer mesleki donanımlar büyük kolaylık sağlayacaktır.

Orhaneli Ucuz İş Güvenliği Kursu

Orhaneli isg Kursu olarak; Kaliteden sonra dikkate alınması gereken diğer unsur ise fiyatlardır. Ucuz iş güvenliği kursu, uygun fiyatlara kaliteli eğitim alma imkanı sağlar. Böylece bütçeyi zorlamadan bu kadar önemli ve kaliteli bir eğitim alma fırsatı yakalanmış olur.

E-Devlet Onaylı İSG Kursu

İSG kursu veren çok sayıda kurum vardır. Ancak resmiyette bu kursların geçerli olması için bakanlığın yetkilendirdiği bir kurumdan eğitim almak gerekir. Bu tür kurumlardan alınan eğitimler sonucunda alınan sertifikalar e-devlette görünür ve resmi olarak kabul edilir.

Bursa Orhaneli İSG Kursu olarak İSG eğitimleri konusundaki ihtiyaçlarınızı uygun fiyat avantajı ile karşılıyoruz. Bursa Orhaneli nde İSG eğitimi alma konusundaki kararınızı, bizimle görüşmeden vermeyiniz.

Bursa Hizmet Bölgeleri

İşyeri Hemşireliği Kursu Eğitimi – İsg Kursu Bursa

İşyeri Hemşireliği Kursu Eğitimi Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler olabilir? Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Erzurum İsg Kursu.

İşyeri Hemşireliği Kursu & Eğitimi – İsg Kursu Bursa ; Bursa iş yeri hemşireliği eğitimi sağlıkçı olarak görev yapan kişilerin iş güvenliği ve sağlığı konusunda daha profesyonel ve bilgi aktaracak durumda olması için verilen bir eğitim programıdır. Bu eğitim programının diğer bir ismi DSP’ dir. Açılımı Diğer Sağlık Personeli ’dir. Bu eğitimi aldıktan sonra sınavı başarıyla geçen kişiler, istedikleri zaman görev yapmaya başlayabilirler. Sınavı geçen kişiler, iş yerlerinde hemşire ve farklı görev alanlarında sağlık personeli olarak çalışma hakkını el de ederler. İş yeri hemşireliği sınavını kazananlar, uygun alanlarda hem yarı zamanlı hem de tam zamanlı olarak çalışmayı tercih edebilirler.

İSG Kursu Bursa olarak, uzun senelerden bu yana bu alanda eğitim vermeye devam etmektedir. Alanında deneyimli ve profesyonel kişilerden meydana gelen ekip, sizlere süreç boyunca her konuda yardımcı olacaktır. Kaliteli bir eğitim almanız konusunda ve sınavı tek seferde geçip, İSG uzmanı olmanız için tüm gerekli hizmet sağlanır. Bu kurs eğitimleri sayesinde bir iş sektöründe ortaya çıkabilecek herhangi bir güven probleminde gerekli önlem alınır. Firmamız aynı zamanda uygun fiyat seçenekleri ve farklı ödeme seçenekleri ile avantajlar sunar.

İşyeri Hemşiresi Görevleri Nelerdir?

Ülkemizde son derece önemli meslek dallarından biri de bilindiği üzere işyeri hemşireliğidir. Çalışma ortamlarında yer alması şart olan işyeri hemşireliği, işyeri hekimi ile beraber çalışır. İlk olarak işyeri hemşiresinin yetkileri ve görevleri nelerdir bu konuda bilgi sahibi olmak gerekir. İşyeri hemşireliği görevleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Çalışanların sağlık bilgileri kayıt altına almak,
 • Çalışanların periyodik muayeneleri ve iş girişleri bilgilerini kayıt altına almak,
 • İşyeri hekiminin kendisine verdiği görevleri yerine getirmek,
 • İş yerinde planlı bir şekilde çalışmayı sağlamak
 • Çalışma ortamında özel politika gerektiren grupların takip edilmesi
 • Çalışanlara sağlık muayenesi yapılırken, gerekli çalışmaları yapmak
 • Çalışanlara eğitim konusunda bilgilendirmeler yapmak
 • İlk yardım alanında iş yeri hekimleri ile beraber koordineli bir şekilde çalışmak
 • İşyerinde gerekli olan hijyen önlemlerini denetlemek

İşyeri Hemşireliği Kursu & Eğitimi Bursa

İşyeri hemşiresi olma hakkı; sağlık memuru, hemşire, acil tıp teknisyenlerine ve çevre sağlığı teknisyenleri için verilen bir eğitimdir. Bahsi geçen meslek dallarının önlisans veya lisans düzeyinde üniversite mezuniyetinden sonra, DSP sınavına girmesi şarttır. Bursa İşyeri hemşireliği kursu 90 saat olacak şekilde verilir. Eğitimlerin 45 saat offline olarak kalan 45 saati ise online olarak verilir.

Eğitimlerin ilk bölümü onlinedir. Kursiyer, kendisine verilmiş olan kullanıcı adı ve şifresi ile beraber işyeri hemşireliği eğitimi alabilir. İşyeri hemşireliği kursu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetki verilmiş olan kurumlarda verilir. Eğitim bittikten sonra sınava giren ve başarılı bor sonuç alan kişiler işyeri hemşireliği belgesi almak için hak kazanır. Siz de firmamızla iletişime geçerek, kayıt yaptırabilirsiniz.

İşyeri Hemşireliği Sınavı

İşyeri hemşireliği sertifikası almak için sınavdan başarıyla geçmek gerekir. İşyeri hemşireliği sınavı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan bir sınavdır. Sınavı kazanmak için %60 oranında başarılı olmak Sınava giren kişilere genel olarak; genel İGS konuları, mevzuat, sağlık, teknik ve hukuk ile ilgili konulardan sorular sorulur. Katılanlardan 50 soru üzerinden 30 soruyu doğru yapması istenir. Eğer kursiyerler işyeri hemşiresi adayı sınava girip, gerekli puanı alamazlarsa birçok hakkı daha bulunur. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan bu sınav, 75 dakikadır. Adaylar, başvurularını bireysel olarak ÖSYM üzerinden yapabilirler.

İşyeri Hemşireliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Bursa İşyeri hemşireliği sertifikası kimler alabilir sorusu kadar belgenin nasıl alınacağı da merak edilen konulardan biridir. Öncelikli olarak işyeri hemşiresi olmak için hak kazanan kişiler kısa süre de istediği yerde işe başlayabilir.. ilk aşamada yapılması gereken ilk şey sertifika ücretini ödemektir. İşyeri hemşireliği sertifika fiyatları her yıl değişiklik gösterir. Sertifika işlemleri yapılırken ücret ile ilgili en doğru ve güncel bilgiyi bizzat alabilirsiniz.

Daha sonra İSG – Katip üzerinden işyeri hemşireliği ile ilgili gerekli olan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Mesleğin çok fazla iş fırsatına sahip olmasının en temel sebebi, birçok işyerinde işyeri hemşiresi olma zorunluluğudur. İşyeri hemşiresi bulundurma zorunluluğunu uygulamayan işyerlerine para cezası verilir. Siz de bizimle irtibata geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

İşyeri Hekimliği Kursu, Eğitimi Nedir Bursa Nasıl Yapılır Kimler olabilir Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Bursa İsg Kursu Bursa işyeri hekimliği kursu , Bursa İşyeri Hekimliği Eğitimi , Bursa İşyeri Hekimliği , Bursa İşyeri Hekimliği Bursa , Büyükorhan işyeri hekimliği kursu , Büyükorhan İşyeri Hekimliği Eğitimi , Büyükorhan İşyeri Hekimliği , Büyükorhan İşyeri Hekimliği Bursa , Gemlik işyeri hekimliği kursu , Gemlik İşyeri Hekimliği Eğitimi , Gemlik İşyeri Hekimliği , Gemlik İşyeri Hekimliği Bursa , Gürsu işyeri hekimliği kursu , Gürsu İşyeri Hekimliği Eğitimi , Gürsu İşyeri Hekimliği , Gürsu İşyeri Hekimliği Bursa , Harmancık işyeri hekimliği kursu , Harmancık İşyeri Hekimliği Eğitimi , Harmancık İşyeri Hekimliği , Harmancık İşyeri Hekimliği Bursa , inegöl işyeri hekimliği kursu , inegöl İşyeri Hekimliği Eğitimi , inegöl İşyeri Hekimliği , inegöl İşyeri Hekimliği Bursa , iznik işyeri hekimliği kursu , iznik İşyeri Hekimliği Eğitimi , iznik İşyeri Hekimliği , iznik İşyeri Hekimliği Bursa , Karacabey işyeri hekimliği kursu , Karacabey İşyeri Hekimliği Eğitimi , Karacabey İşyeri Hekimliği , Karacabey İşyeri Hekimliği Bursa , keles işyeri hekimliği kursu , keles İşyeri Hekimliği Eğitimi , keles İşyeri Hekimliği , keles İşyeri Hekimliği Bursa , Kestel işyeri hekimliği kursu , Kestel İşyeri Hekimliği Eğitimi , Kestel İşyeri Hekimliği , Kestel İşyeri Hekimliği Bursa , Bursa Mudanya işyeri hekimliği kursu , Bursa Mudanya İşyeri Hekimliği Eğitimi , Bursa Mudanya İşyeri Hekimliği , Bursa Mudanya İşyeri Hekimliği Bursa , Mustafa Kemal Paşa işyeri hekimliği kursu , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hekimliği Eğitimi , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hekimliği , Mustafa Kemal Paşa İşyeri Hekimliği Bursa , Nilüfer işyeri hekimliği kursu , Nilüfer İşyeri Hekimliği Eğitimi , Nilüfer İşyeri Hekimliği , Nilüfer İşyeri Hekimliği Bursa , Orhaneli işyeri hekimliği kursu , Orhaneli İşyeri Hekimliği Eğitimi , Orhaneli İşyeri Hekimliği , Orhaneli İşyeri Hekimliği Bursa , Orhangazi işyeri hekimliği kursu , Orhangazi İşyeri Hekimliği Eğitimi , Orhangazi İşyeri Hekimliği , Orhangazi İşyeri Hekimliği Bursa , Osmangazi işyeri hekimliği kursu , Osmangazi İşyeri Hekimliği Eğitimi , Osmangazi İşyeri Hekimliği , Osmangazi İşyeri Hekimliği Bursa , Yenişehir işyeri hekimliği kursu , Yenişehir İşyeri Hekimliği Eğitimi , Yenişehir İşyeri Hekimliği , Yenişehir İşyeri Hekimliği Bursa , Yıldırım işyeri hekimliği kursu , Yıldırım İşyeri Hekimliği Eğitimi , Yıldırım İşyeri Hekimliği , Yıldırım İşyeri Hekimliği Bursa ,

HİZMETLERİMİZ

Bursa iş güvenliği eğitimikursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bursa işyeri Hemşireliği kurslarımız ile alakalı daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.