Şunun için etiket arşivi: Osmangazi A Sınıfı İş Güvenliği Bursa

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Nedir? Kim Uzman olabilir? Gerekli Evraklar, Eğitim Ücreti, Uzmanlık maaşları Bursa isg Kursu Hakkında merak ettiğiniz Her şey.

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi & Kursu Bursa ; Tehlikeli iş kategorisinde görev yapmak isteyen uzmanlar A sınıfı güvenliği sertifikası almak mecburiyetindedir. Özellikle tehlikeli iş alanlarında, çalışanların ve iş yerinin güvenliği konusunda önemli bir yere sahip olan uzmanlar belli bir eğitimden geçmeye tabi tutulurlar. Peki, kimler A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi almak için uygundur, bunu da iyi bilmek gerekir.

Kimler A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Olabilir?

B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesini almış olan kişiler, 4 yıl fiili çalışma sürecini tamamladıktan sonra, A sınıfı belge alma hakkına sahip olurlar. Bunun için firmamız Bursa A sınıfı uzmanlık için gerekli iş güvenliği ve sağlığı eğitimini kazandırmak ve sınavlara hazırlamak için son derece kapsamlı bir eğitim vermeyi amaçlar. İlk olarak A sınıfı uzmanlığı eğitimi için gerekli koşullar nelerdir, bunları bilmek gerekir. A sınıfı iş güvenliği uzmanı tehlikeli iş alanında yer aldığından dolayı, bu alanda görev yapacak kişilerin bazı önemli özelliklere sahip olması gerekir. Bu özellikler su şekilde sıralanabilir;

  • Dikkatli ve titiz olmak
  • Her durumda tehlikeye karşı hazır olmak
  • Meydana gelebilecek her probleme karşı pratik çözüm üretebilmek

Bütün bu kişisel özelliklerin yanı sıra A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi almak için daha teknik koşullarda aranır. Bu koşullar şöyle sıralanabilir:

  • İlk olarak A sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak için kesinlikle gerekli eğitimlere katılmak gerekir.
  • Uzman olmayı amaçlayan kişilerin iş güvenliği ya da iş sağlığı ve güvenliği alanında doktora yapan, teknik eleman, mimar veya mühendis olması gerekir.
  • En az dört sene boyunca B sınıfı iş güvenliği uzmanı belgesi ile görev almış olması gerekir.
  • A sınıfı eğitimlerini aldıktan sonra yapılacak olan sınavda başarılı olması aranır.

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi Bursa’da Nasıl Alınır?

Bursa İş Güvenliği Kursu & Eğitimi, isg sertifikası, İşyeri Hekimliği, Hemşireliği uzmanlığı, fiyatları, Dsp nedir Nedir ve Nasıl Alınır Ücreti, isg Bursa

Bursa A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi için firmamız bünyesindeki başarılı eğitim kadrosu ile online bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bir akademi ailesi olarak kursiyerlerimiz İçin 180 saat uzaktan eğitim imkanı sunarız. Bu eğitimin 81 saati online olarak, 99 saati ise canlı video konferans şeklinde yapılar. Son olarak 40 saat staj eğitimin sonunda toplam da 220 saatlik bir program hazırlarız.

Sunmuş olduğumuz İş güvenliği uzmanlığı eğitimi online bir şekilde verilir. A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi suresi toplam olarak 35 gün sürer ve ilk 15 günü uzaktan online eğitim şeklinde verilir. Bu şekilde sistemde yüklü olan ders formatlarının tamamlanması amaçlanır. Bu bölüm pasif eğitim olarak adlandırılır. Daha sonra son iki hafta boyunca, günlük 6 saat olarak canlı video konferansı formatı ile eğitime devam edilir.

Bursa A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi programında canlı video konferansı yapılırken kameranın açılması ve aktif katılımcı olmak zorunludur. Bu koşulları yerine getirmeyen kişiler tarafımızca tespit edilir. Ders saatleri kursiyerlerin çalışma saatlerine göre istediğiniz şekilde düzenlenir. Bu şekilde online verilen bu eğitimler sayesinde iş güvenliği uzmanlığı kursuna istediğiniz şehirden katılma imkanı bulabilirsiniz.

Bursa A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Ücreti ve Sınav Tarihi Ne Zaman?

Bursa A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sertifikası verilmesi ve sınav tarihleri herkes tarafından merak edilir. Sene de iki kere ÖSYM tarafından yapılan bir sınavdır. İSG 2. Dönem sınav tarihi; 10 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir.

Firmamızın A, B ve C Sınıfı iş güvenliği uzmanlığı kursu son kayıt tarihi, 12 Eylül 2023’tür. Kayıtların son gününe yaklaştıkça fiyatlarda artış söz konusu olacaktır. Bu sebeple kontenjan durumu baz alınarak ona göre kayıt alınmaktadır. Peki, A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi fiyatları nedir? Bu da en çok sorulan sorular arasında yer alır.

Bursa A sınıfı İş Güvenliği Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Firmamız eğitim açısından kursiyerlerin daha kaliteli ve ekonomik fiyat seçenekleri ile eğitim almalarına imkan sağlar. Özellikle kurs ücretlerinde erken kayıt fırsatları sayesinde birçok kursiyerler için kolaylık sunar. İster nakit ödeme isterseniz de kredi kartı ile ödeme yapma fırsatı sunulan Bursa A sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimi fiyatları için firmamızla iletişime geçmeniz önemlidir.

HİZMETLERİMİZ

Bursa iş güvenliği eğitimikursiyerlerin alanına ve almak istedikleri sertifikalara göre farklılık gösterir. Vermiş olduğumuz İSG eğitimleri şu şekildedir:

Bursa işyeri hemşireliği kurslarımız ile alakalı daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.